Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu, kan bağışının önemine dikkat çekmek amacıyla Kızılay’ın kan bağışı çağrısına tam destek verdi.

Sungurlu Meslek Yüksekokulu kampüsü içerisinde kurulan kan bağışı alanında kan verme etkinliğine öğrencilerle birlikte Yüksekokul personelimiz de yoğun ilgi gösterdi.


Kan bağışının önemine dikkat çekmek isteyen Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Buğra Bağcı kampüs alanında kurulan kan verme alanını ziyaret ederek, gerçekleştirilen etkinlik hakkında bilgi aldı. Daha sonra, Yüksekokul Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Gökhan Boduroğlu ve Öğr. Gör. Özlem Bal ile birlikte kan bağışında bulunarak, öğrencilere ve personellere de bu anlamlı kampanyaya katılmaya davet etti. Kan vermenin önemine dikkat çeken Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Buğra Bağcı, “Kan vermenin önemini sadece afet durumunda değil; hayatın tüm akış sürecinde önemli bir vatandaşlık görevimiz, herkesi düzenli kan bağışçısı olmaya davet ediyoruz. Bu doğrultuda emeği geçenlere de gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikARİFEGAZİLİ’DE CENAZE YEMEĞİ UYGULAMASI KALDIRILDI
Sonraki İçerik“Türklerin İnanç Sistemi ve Alevilik” Konferans Düzenlendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz