Milli Ağaçlandırma Seferberlik Günü kapsamında Sungurlu Cumhuriyet Başsavcılığı ve Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü işbirliği ile Adalet Ormanı’na fidan dikim etkinliği düzenlendi.

Sungurlu Adliyesi tarafından oluşturulan ve önceki yıllarda da fidan dikimleri yapılan Adalet Ormanına Çorum Orman İşletme Müdürlüğünden temin edilen 300 adet sedir fidanı, 150 adet diş budak ve 150 adet akçaağaç olmak üzere 600 adet fidan dikilerek toprakla buluşturuldu.

Fidan dikim etkinliğine Kaymakam Fatih Görmüş, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Çepni, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Murat Cirit, Sungurlu Belediye Başkan Yardımcısı Mükremin Dağaşan, Cumhuriyet Savcıları, Sungurlu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Nami Kars, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Görkem Güncan, Denetimli Serbestlik Müdür Vekili Hacı Bayram Kızılova, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci, Adliye ve Denetimli Serbestlik personeli katıldı.

Sungurlu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Çepni yaptığı konuşmada; “ Başta Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü olmak üzere etkinliğin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, diktiğimiz fidanların geleceğe ve çocuklarımıza bir nefes olması dileklerinde bulundu.

Sponsor
MuhabirTuncay ÇATAL
Önceki İçerikTSO MECLİS ÜYELERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA 800 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz