Geçtiğimiz günlerde Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in desteği ile Muaythai Milli Takım Seçmelerine katılan ve şampiyon olan genç sporcu Abdüssamet Uğurlu, Belediye Başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkan Vekili İsmet Gülünay ve Belediye Spor Kulüp Başkanı Bahri Sezen tarafından misafir edilen genç sporcu Uğurlu, başarısına inanan ve destek veren Başkan Abdulkadir Şahiner’e teşekkür etti. Belediye Spor Kulüp Başkanı Bahri Sezen genç sporcuyu tebrik ederken, desteklerinin devam edeceğinin altını çizdi.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ise; “Hemşerimiz, genç yetenek sporcumuz Abdüssamed’in bu başarıyı elde edeceğinden hiç kuşkumuz yoktu. Kendisini bir kez daha gönülden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Biz sporcularımızın her zaman yanındayız. İnanç ve azimle emek veren tüm sporcularımızın yeri bizim için önemlidir. Genç kardeşimize Sungurlu Belediyesi ve şahsım olarak destek vermeye devam edeceğiz” dedi.
Sponsor
MuhabirSerkan Şansever
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikEDS’NİN KURULMASI SUNGURLU İÇİN ELZEMDİR !
Sonraki İçerikSUNGURLU ESNAFI SEÇİME GİDİYOR!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz