Sungurlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hüsamettin Karatekin, odalar arasından birlik ve beraberliği sağlayarak, esnafın sorunlarına ortak çözümler bulacaklarını ifade etti.
20 Ocak tarihinde yapılacak olan Sungurlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinde Başkan adaylığını açıklayan Hüsamettin Karatekin, uzun bir süredir sahada adım adım yoğun bir tempo içerisinde çalıştıklarını söyleyerek, “Artık kongremize sayılı günümüz var. Birebir üyelerimize de ziyaretlerde bulunuyoruz. Sadece üye bazında değil, ilçe genelinde tüm esnaflarımızı gezmek için sahaya çıktık ve gönülleri almaya çalıştık” dedi.
 
“HER DAİM ESNAFIMIZIN YANINDA YER ALACAĞIZ”
Hepimizin amacı ilçemizi kalkındırmak, vatandaşa hizmet etmek ama öncelikle kardeş olmaktır. Birbirine küsmeden dostça geçinebilmektir diyen Karatekin, “Ben ve ekibim öncelikle bu dayanışmaya, kardeşliğe ve dostluğa önem vereceğimize, daha sonra da ayrım gözetmeden ilçemizdeki tüm esnafın sorunlarını çözeceğimizin sözünü veriyoruz” dedi.
Karatekin, “Adımıza ve ilçemize yakışır bir şekilde bu görevin üstesinden başarı ile geleceğimizden eminiz. Yenilik şart. Vakit bir olma birlik olma zamanıdır diyen Karatekin, “İnşallah seçimlerde zaferle çıkarsak, hayata geçireceğimiz projelerle her daim esnafımızın yanında yer alacağız” ifadelerinde bulundu.
Sponsor
MuhabirSerkan Şansever
KaynakSungurlu'nun Sesi Gazetesi
Önceki İçerikHABERİMİZİN ARDINDAN O DİREKLER KALDIRILIYOR…
Sonraki İçerikSİNAN ATEŞ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz