Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin yoğun bir sınav dönemlerine girdiği sınav haftası sürecinde kütüphanede sıcak çorba ikramı yapılmaya başlandı.  

Hafta içi her gün 20.00’a kadar açık olan kütüphaneden hizmet almakta olan öğrencilere çorba ikram etmek için kütüphane önünde ikram standı açıldı.

Kendi elleriyle çorba doldurarak öğrencilerimize ikram eden Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Buğra Bağcı yapılan çalışmayla ilgili olarak şunları söyledi, “Öğrenci dostu olan üniversitemizde iyi bir misafirperverlik gösteremeye, öğrencilerimize yönelik her türlü hizmeti en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Özellikle kütüphanemizde uzun süre ders çalışan öğrencilerimize sıcak bir çorba ikram ederek sıcak bir ders arası vermelerini, ara sınavlarına iyi bir şekilde hazırlanmalarına destek olmaya çalışıyoruz. Sıcak çorba ikramımızın öğrencilerimizin sadece midelerini değil yüreklerini de ısıttığını, ikramlarımızın memnuniyetle karşılandığını görmek bizleri mutlu etti. İkramlarımızı bugün itibariyle başlayan sınav haftası bitene kadar kütüphanemiz önünde devam ettirmek istiyoruz.” dedi

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikSERAP BUĞDAYLI MÜDÜR YARDIMLIĞI GÖREVİNE DEVAM EDİYOR
Sonraki İçerikBAŞKAN ŞAHİNERÇALIŞMALARI İNCELEDİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz