Almanya’da yaşayan hayırsever bir hemşehrimiz, yaz tatili ve Kurban Bayramı hediyesi olarak Habib Güleser Öztaş İlkokulu öğrencilerine giyecek yardımında bulunuldu.

Okul Müdürü Yener Özalp’in girişimleri, Almanya’da yaşayan hayırsever bir hemşehrimizin maddi desteği ile; Covid 19 pandemi sürecinde psiko-sosyal yönden olumsuz etkilenen öğrencilere moral-motivasyon hem de yaz tatili ve Kurban Bayramı öncesi hediye sevinci olması amacı ile; ayırım yapılmaksızın, Habib Güleser Öztaş İlkokulu’nda kayıtlı tüm öğrencilere yazlık kıyafet (1 alt, 2 üst) yardımında bulunuldu.

Aynı hayırsever hemşehrimiz, Okul Müdürü Yener Özalp’in 2014 -2019 döneminde görev yaptığı Arifegazili İlkokulu/Ortaokulu öğrencilerinin tamamına kışlık kıyafet yardımı yaparak, Okul Aile Birliği giderlerine de destek oldu. Hayırsever iş adamımız yine Okul Aile Birliğinin 2021 Mali Yılı giderlerine destek olmuş; aynı zamanda 2021 Aralık ayı içerisinde de yine tüm öğrencilerimiz için Kışlık Kıyafet(bot, kaban, kazak) yardım sözü verdi.

Okul Yönetiminden yapılan açıklamada; “Çocuklarımızı, Eylül ayında normal koşullar altında; sağlıklı, mutlu, Huzurlu bir ortamda karşılamayı diliyor; maddi ve manevi çok büyük sıkıntıların yaşandığı bu pandemi sürecinde duyarlılığını sürdüren bu Eğitim Gönüllüsü hemşehrimize çalışma arkadaşlarımız, velilerimiz ve tüm öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz” denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz