Sungurlu’da faaliyet gösteren 3 esnaf odasının seçimleri Ocak ayında yapılacak.

İlk olarak Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası’nın seçimi yapılacak. Odanın Olağan Genel Kurulu, 1 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Genel Kurul çoğunluğun sağlanamaması halinde 8 Ocak Cumartesi günü aynı saatte yapılacak. Genel Kurulda gerçekleşecek olan seçimlerde mevcut Başkan Hakkı Vargeloğlu ile Güven Oto Sahibi Kadir Güvenoğlu başkanlık için yarışacak.

Terziler ve Berberler Esnaf Odasının Olağan Genel Kurulu ise 8 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’da gerçekleştirilecek. Genel Kurul çoğunluğun sağlanamaması halinde 15 Ocak Cumartesi günü aynı saatte yapılacak.  Genel Kurulda gerçekleşecek olan seçimlerde mevcut Başkan Mutlu Karslı ile Efsanem Erkek Kuaförü sahibi Fatih Deryahan başkanlık için yarışacak.

Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının Olağan Genel Kurulu ise 9 Ocak Pazar günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek. Genel Kurul çoğunluğun sağlanamaması halinde 16 Ocak Pazar günü aynı saatte yapılacak.  Genel Kurulda gerçekleşecek olan seçimlerde mevcut Başkan Osman Aşutoğlu ile Fatih Yalınkılıçlı başkanlık için yarışacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz