AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, bizi dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Sungurlu’ya geldi.
Milletvekili Ahmet Sami Ceylan beraberinde Çorum İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, Ak Parti Çorum İl Başkan Yardımcısı Emre Turan, İl Koordinasyon Üyeleri Kadir Karakuş ve Mustafa Alagöz ile birlikte Sungurlu’ya geldi.
İlk olarak ilçe teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Ceylan ve beraberindeki heyet, burada partililerle bir süre sohbet etti.
2023 hedefimize doğru emin adımlarla ilerlerken ilçemize değer katan projelere hep birlikte imza atmaya devam ediyoruz diyen Ceylan,”Sungurlu İlçemizin 6 milyon 300 bin metreküp su ve 31 bin 720 dekar arazinin sulama ihtiyacını karşılayacak olan Kırankışla Barajımız bu yıl tamamlanarak Sungurlulu hemşehrilerimize hizmet vermeye başlayacak. Sungurlu İlçemize ve Vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Halka Hizmet Hakk’a Hizmet düsturumuzla ilçemizdeki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kimsenin hayal edemeyeceği hizmeti AK Parti olarak yapmaya devam ediyoruz. Sungurlulu vatandaşlarımızı doğalgazla buluşturduk. Vatandaş hayal eder, AK Parti yapar diyerek hizmetlerimize devam ediyoruz” dedi.

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikÇorum AFAD Gönüllüleri Canla-Başla Çalışıyor
Sonraki İçerikMİLLETVEKİLİ CEYLAN STK’LARI ZİYARET ETTİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz