Sungurlu Belediyesi Temizlik İşleri Sorumlusu Dursun Kanmış, köylerde çöplerinin Özel İdare tarafından alındığını, kendilerinin yetki alanı içerisinde olmadığını belirterek, bu konunun Sungurlu Belediyesi ile bir alakasının olmadığını söyledi.

Kurban Bayramı nedeniyle Köylerde çöplerin alınmaması nedeniyle kendilerine bir çok şikayet geldiğini belirten Kanmış, “Kurban Bayramı dolayısıyla köylerde yaşayan bir çok hemşehrimiz bizlere ‘Neden çöplerin alınmadığı’ hususunda sitem dolu mesajları ile karşılaştık. Köylerin yol ve temizlik işleri Özel İdare yetkisindedir ve Sungurlu Belediyesi ile hiç bir alakası bulunmamaktadır” dedi.

Sungurlu Belediyesi olarak, Temizlik İşleri personelimiz 24 saat esasına uygun olarak çalışmaktadır ve bu çerçevede hizmet vermektedir diyen Kanmış, “Temizlik ekiplerimiz her gün olduğu gibi bayram süresi boyunca da araç ve gereçleriyle, daha temiz bir çevre kazandırmak için 24 saat kesintisiz hizmet vermiştir.  Mahallelerimizin tamamında belirlenen program dahilinde çöpleri topluyor ve genel temizliklerini gerçekleştiriyor. Kamuoyuna duyurulur” ifadelerini kullandı.

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikBİR İNSANA DA GELEBİLİRDİ !
Sonraki İçerikATIK JİLET KUTUSU PROJESİ” HAYATA GEÇİRİLDİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz