SMA Tip1 ölümcül kas hastası olan 3 aylık Alp bebek için gerekli olan dünyanın en pahalı ilacına ulaşılabilmesi adına başlatılan yardım kampanyasına Sungurlu Belediye Başkan Abdulkadir Şahiner de destek verdi.

Bir süre öce başlatılan yardım kampanyasına destek veren Başkan Şahiner, Alp bebek için 10 bin TL bağışta bulunduğunu açıkladı. Konuya ilişkin bir açıklama yapan Başkan Şahiner, daha önce Sungurlulu Meva bebek için bir kampanya başlatıldığını hatırlatarak, bu kampanyanın mutlu sonla bittiğini, Meva bebeğin şu an Amerika’da tedavi olduğunu söyledi.

“Alp bebek içinde başlatılan yardım kampanyasının mutlu sonla biteceğine tüm kalbimle inanıyorum” diyen Şahiner, “Duyarlılığının ne kadar yüksek olduğunu biliyoruz. Başlatılan iyilik hareketini destekliyor ve iyilik bulaşıcıdır diyoruz.

Ayrıca iyilik yapan endorfin salgılar, mutluluk yayar etrafına. Yapacağımız iyilik bizleri mutlu edecek. Bu iyilik hareketi Alp bebeği de yaşatmış olacak. Tüm hemşehrilerimin destek vereceğine inanıyorum. Ailemize, anneye, babaya destek olacağız. Gerekli olan bu para toplanacak. Bundan hiç şüphem yok. İyilik bulaşıcıdır, Alp bebek iyiliksever duyarlı insanlarımız sayesinde hayata tutunacaktır.

Birçok insan için aslında küçük olan meblağlar Alp için çok önemli bir meblağ haline gelebilir. Küçük büyük demeden gerekli desteği sağlarsak bu başarıya ulaşacağımıza yürekten, kalpten inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikSUNGURLU 14. GALİBİYETİNİ ALDI: 4-1
Sonraki İçerikBAŞKAN ABDULKADİR ŞAHİNER BERAAT ETTİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz