Sungurlu’da faaliyet gösteren 4 Oda ve 1 Kooperatif Başkanı, Sungurlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hüsamettin Karatekin’e tam destek verdi.
Sungurlu Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Erdal Kolaylı, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İsmail Pozan, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Terziler ve Berberler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Karslı ve 28 Nolu Sungurlu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Veysel Kocabaş, 20 Ocak 2023 tarihinde yapılacak olan Sungurlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinde Başkan Adayı olan Hüsamettin Karatekin’e destek olduklarını açıkladı.
Esnaf ve sanatkarların sorunlarını ve sıkıntılarına çözüm üretmek için aday olan Hüsamettin Karatekin’in yanında olduklarını açıklayan oda başkanları, Karatekin’in esnaf ve sanatkarlar arasında birliği, dirliği tesis edeceklerine inandıklarını ifade ettiler.
Esnaf kefalet kooperatifinin odalar açısından çok önemli olduğunu, bilgi ve tecrübesiyle esnafa hizmet etmek için yola çıkan Hüsamettin Karetekin’e odalar olarak destek verdiklerini ve yanında yer aldıklarını belirten oda başkanları, “Bu seçimde de bir tarafı seçmek o tarafa hizmet etmek için elimizi taşın altına koymamız gerekli idi. Bu kararı verirken kendi başımıza hareket edemezdik. Bizde ulaşabildiğimiz kadar üyemize ulaşıp  görüşlerini aldık. Ardından da yöneticilerimizle istişarelerde bulunduk ve Karetekin’e destek verme kararı aldık” dediler. 
Sponsor
MuhabirSerkan Şansever
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikEKONOMİYE 200 MİLYON DOLAR KATKI SAĞLAYACAK DEV YATIRIMLAR İLERLİYOR
Sonraki İçerikSUNGURLU İTFAİYESİ 247 YANGINA MÜDAHALE ETTİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz