İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Av. Hakan Tekercioğlu ve İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, iki yıldır bir arpa boyu ilerlemeyen gölet yapılan alanlarda incelemelerde bulunarak, son hallerini paylaştı.

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Av. Hakan Tekercioğlu ve İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin önceki gün Kırankışla ve Diğ göletlerinin yapılacağı alana giderek incelemelerde bulundu.

“İki yıldır bir arpa boyu ilerlemeyen gölet yapılan alanların hali” diyerek bir paylaşımda bulunan ikili, “Göle su gelinceye kadar kurbağanın gözü patlarmış. Kaç yıldır bas bas bağırıyoruz, Sungurlu’da su sorunu var diye ama sayın vekiller bunu kulak ardı ediyor” dediler.

Kuraklığın iyice hissedildiği bu dönemde, Sungurlu’nun yaz ayında yine su sıkıntısı çekeceği aşikardır diyen Tekercioğlu ve Şahin, verilen sözlerin biran önce yerine getirilmesini istedi.

 “20 YILDA YAPAMADIKLARINI 5 AYDA YAPACAKLAR”

Sosyal medyada göletlerin son halinin paylaşılmasının ardından seçimin yaklaştığını ve vaatlerin ardı ardına geldiğini belirten vatandaşlar, “Hızlı tren ve havaalanından bahsediliyorsa kesin seçim geliyor. Kırankışla ve Diğ göletini yaptılar, bitirdiler, Sungurlu’nun su sorununu çözdüler, trende artık 2053 demi yoksa 2071 demi biter orasını göreceğiz” ifadelerini kullandılar.

Sponsor
MuhabirSerkan Şansever
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikSİNAN ATEŞ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTULDU
Sonraki İçerikZEHRA MEVA KARDEŞLERİNE UMUT OLDU!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz