Çorum’da teşkilatlanma çalışmalarında sona yaklaşan DEVA Partisi, Sungurlu İlçe Başkanlığına Makine Mühendisi Mehmet Dağhan’ı atadı’

Atama ile ilgili açıklamada bulunan DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu,  atamanın partimize ve Sungurlu ilçemize hayırlı olması temenni ediyorum diyerek, “Bugün 13. İlçe atamamızı gerçekleştirdik ve “DEVA damlalarını”  Sungurlu ilçemizde de Makine Mühendisi Mehmet DAĞHAN ile birlikte toprakla buluşturduk,  kendisi ile çok güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum, kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Vargeloğlu, “Atamasını gerçekleştirmediğimiz tek ilçemiz olan  Kargı ilçelerimizde de çalışmalarımız titizlikle devam etmektedir, bu ilçelerimizde de en kısa sürede atama işlemlerini gerçekleştirip, ilimizde “DEVA damlası” ile buluşmayan ilçe bırakmayacağız” diye konuştu.

Vargeloğlu, “Bu güne kadar Merkez İlçe- Ertan Eliaçık, Osmancık- Özdemir Göbel, Uğurludağ- Adem Bici, Oğuzlar- Kazım Karaağaç, Dodurga- Mustafa Gül, Ortaköy- Uğur Can Celep, Bayat- Yaşar Sarıkaya, Laçin- Selçuk Tırhış, Boğazkale-Adem Dolaşık, İskilip- Mustafa Gökmen, Alaca- Yaprak Erdoğan, Mecitözü- Bilal Doğan teşkilatlanmıştık” dedi.

Sungurlu Kurucu İlçe Başkanı Mehmet Dağhan ise; “Başta Genel Başkanımız Ali Babacan ve Genel Başkan Yardımcılarımıza, İl Başkanımıza teşekkür ederim. Sungurlu için, Ülkem için çalışmak ve doğru işler yapmak istiyorum. Bize verilen bu görevi en iyi şekilde yapmak için, elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Sungurlu için “Biz Hazırız” ifadelerini kullandı.

Mehmet Dağhan kimdir?

1985 Sungurlu/Çorum doğumlu olan Mehmet Dağhan, İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra, Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İrlanda’nın Dublin şehrinde bir süre dil eğitimi aldı.

İş hayatına ailesine ait mimarlık ofisinde Makine Mühendisi olarak başladı. Türkiye genelinde kamu ve özel sektöre ait çok sayıda projenin tasarım sürecinde yer almış olup, halen bu görevini sürdürmektedir. Mehmet Dağhan İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz