Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Uğurludağ ilçesine bağlı Küçük Erikli Köyü’nde okul sevisi beklerken ıslanan ve üşüyen çocuklar için durak gönderdi.

Uğurludağ ilçesine bağlı Küçük Erikli Köyü Muhtarı Selami Akburu ve 1. Aza Kamil Akburu, defalarca talep etmelerine rağmen kış ve yaz mevsimlerinde, öğrencilerin okula gitmek için servis beklerken ıslandıkları ve üşüdükleri için köylerine durak ihtiyacı olduğunu yetkililere bildirdi.

ORADAKİ ÇOCUKLARDA BİZİM ÇOCUKLARIMIZ !

Bugüne kadar sonuç alamayan muhtar, konuyu Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e iletti.  Durak konusunda yardımcı olmasını talep etmeleri üzerine Sungurlu Belediye başkanı Abdulkadir Şahiner, oradaki okul sevisi beklerken üşüyen ve ıslanan çocuklar bizim çocuklarımız diyerek Belediye ekiplerine talimat verdi.  Kısa sürede durağı yaparak köye götüren Belediye ekipleri, köy ihtiyar heyetine teslim etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Duraklar teslim edilirken köy halkı Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür edip çalışmalarında başarılar diledi. Durağın önünde fotoğraf çekinen köylüler, Küçük Erikli köyü sosyal medya hesabından paylaşım yaptılar.

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikYARI FİNALDE KAŞI AÇILAN GÜREŞÇİMİZ 3. OLDU
Sonraki İçerikEDS YAPILSIN, GELİRİ SMA HASTALARINA VE ŞEHİT AİLELERİNE BAĞIŞLANSIN”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz