Sungurlu’da yaşayan Emrah ve Melisa Küçükkahraman çiftinin üçüz bebekleri dünyaya geldi. Annenin ikinci gebeliği olan üçüz bebekler, sağlıklı bir şekilde doğdu. Minik üçüzlere, Fatih, Ömer ve Hakan isimleri verildi.

Sungurlu’da Turan Mahallesi’nde yaşayan Emrah ve Melisa Küçükkahraman çiftinin sezaryen ile 3 erkek bebekleri dünyaya geldi. Bebeklerin sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiği ve sürecin takip edildiği bildirildi.
Etlik Şehir Hastanesinde üçüz bebek doğumunu gerçekleştiren doktorlar ise doğumu sağlıklı bir şekilde sonlandırdıkları için mutlu olduklarını belirtti.

Üçüz bebeklere sahip olduğu için mutlu olduğunu söyleyen Anne Melisa Küçükkahraman, “Üçüz bebek sahibi olmak çok hoş bir şey. Allaha çok şükürler olsun. Çok şükür ya Rabbim bize bu hediyeyi verdi. Bazen insanlar 1 tane istiyor ama Allah’a şükür olsun bize 3 tane gönderdi. Çok şükür sağlıklı çocuklarım” dedi.

2 haftada bir Ankara’ya kontrole gittiklerini söyleyen Anne Melisa Küçükkahraman, hayırseverlerden bez ve kıyafet yardımı istedi.

Sponsor
MuhabirSerkan Şansever
KaynakSungurlu'nun Sesi Gazetesi
Önceki İçerikSEL FELAKETİ GÖZ GÖRE GÖRE GELMİŞ
Sonraki İçerikEL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz