Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 28.dönem Milletvekilliği seçimlerinde Meclise gitmeye hak kazanan MHP Milletvekili Vahit Kayrıcı’yı tebrik etti.

SUNGURLU’NUN ARTIK SAHİPSİZ KALMAYACAĞINA İNANCIM TAMDIR

Meclise gitmeye hak kazanan MHP Milletvekili Sayın Vahit Kayrıcı’yı tebrik ediyorum diyerek sözlerine başlayan Başkan Şahiner, “Yıllardır İlçemizi temsil konusunda hep başka yerlere muhtaç olan şehrimizin artık sahipsiz kalmayacağına inancım tamdır” dedi.

“İLÇEMİZİN ÇIKARLARINA ODAKLANMAMIZ GEREKMEKTEDİR”

Bizler için siyaset sadece bir araçtır, as olan ilçemizin menfaatleridir ve bugün itibariyle bütün siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakıp ilçemizin çıkarlarına odaklanmamız gerekmektedir diyen Başkan Şahiner, “Milli Savunma Bakan Yardımcımız Sayın Muhsin Dere ve Milletvekilimiz Sayın Vahit Kayrıcı’nın omuz omuza vererek Sungurlu’muza sahip çıkacaklarından hiç şüphem yoktur” diye konuştu.

Artık bürokraside ve siyasette temsilcisi olan ilçemizin kalkınması konusunda Sungurlu Belediyesi ve şahsım olarak üzerime düşen her şeyi yapmaya hazırım diyen Başkan Şahiner, “Bu vesile ile 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni eder, ikinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin de demokrasi şöleninde geçmesini dilerim” ifadelerini kullandı.

Sponsor
MuhabirSerkan Şansever
KaynakSungurlu'nun Sesi Gazetesi
Önceki İçerikSUNGURLU MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİM SONUÇLARI
Sonraki İçerikDOKTOR SIKINTISI HASTALARI MAĞDUR EDİYOR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz