Çorum FK’nın siyaset üstü olduğunu söyleyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den Çorum FK’ya bir destek daha. Şahiner kırmızı siyahlı takıma 1461 Trabzon maçında alınacak galibiyete 10 bin lira prim açıkladı ve tüm Çorum’un dinamiklerini bu kampanyaya destek vermeye davet etti.

Çorum’un marka değeri Çorum FK’nın play-off hedefine çok yaklaştığını belirten Abdulkadir Şahiner, “Bu noktada ekonomik sıkıntı içinde olan futbolcularımıza destek olmak ve onları bu zorlu maça daha fazla motive etmek için 10 bin lira galibiyet primi vereceğim”dedi.

Bunun bir başlangıç olması istiyorum diyen ve bu kampanyaya Çorum Valisini, Rektörünü, Belediye Başkanını, ilçe belediye başkanlarını, tüm siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları, sivil toplum kuruluşları, esnaf odaları, Ticaret ve Sanayi Odalarınında katkı vermesini bekliyorum diyen Şahiner, “Bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Çorum’un marka değerine elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz’ diye konuştu.

Bilindiği üzere Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner kırmızı siyahlı takımın iç saha maçlarına otobüs kaldırarak Sungurlu’dan gelen taraftarların biletlerini alarak ücretsiz getirmiş, son olarakta Ankaraspor maçı dönüşü Çorum FK kafilesini Sungurlu’da misafir ederek iftar yemeği vermişti.

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikKYK ÖĞRENCİLERİNE İFTAR YEMEYİ VERİLDİ
Sonraki İçerikDENETİMLERDE TARİHİ GEÇMİŞ YÜZLERCE ÜRÜNÜ YAKALADI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz