‘ALLAH DÜŞMANIN BİLE MERDİNİ NASİP ETSİN’

Sungurlu Ağır Ceza Mahkemesi’nde zimmet davasında beş yıldan 12 yıla kadar hapis cezası ile yargılanan başkan Abdulkadir Şahiner, beraat etti.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Şahiner, ‘Maalesef bazı çevreler yargıyı etkilemek ve şahsıma zarar verebilmek adına bu konu ile ilgili sürekli haber yaptırdılar. Özelliklede kendilerine ait gazete de yaptıkları mesnetsiz haberleri servis ederek algı oluşturmaya çalıştılar.

“ALLAH’IN TERAZİSİ ŞAŞMAZ”

Ama Çorum kamuoyu bir kez daha gördü ki Abdulkadir Şahiner, dün ne ise bu günde doğru bildiği yolda Sungurlu ve Sungurlular için, Yüce Allah’ın rızası için yılmadan yürümeye devam ediyor.

Yargıyı etkilemek, baskı altına almak için günlerce uğraşan zihniyeti bozuklar, bir kez daha anladı ki Allah’ın terazisi şaşmaz. Adaleti er ya da geç tecelli eder’ ifadelerini kullandı.

‘YEL KAYADAN ANCAK TOZ ALIR’

Şahiner, ‘ Birileri bizi görevden aldırıp başkan olma hayali kuruyordu. Ne diyelim ‘Yel kayadan ancak toz alır’ yine hevesleri kursaklarında kaldı. Yüce Allah düşmanımın bile merdini nasip etsin. Yolumuz hizmet, adalet yolu. Bu can bu tende olduğu sürece, tek sevdamız Sungurlu’ ifadelerini kullandı.

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerik“İYİLİK BULAŞICIDIR” DİYEREK, ALP’E 10 BİN LİRA BAĞIŞLADI!
Sonraki İçerikFECİ KAZADA 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz