Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf odası Başkanı Osman Aşutoğlu adaylığını açıkladı.

Aşutoğlu, “Bu güzel ilçede doğan, büyüyen, esnaflık yapan, ilçemizin ekonomisine katkı sağlayan bir kardeşiniz olarak, bir gönül alma hoş seda bırakma kapısı olan buralardan ne almayı kazanmayı değil, ekibimle neler verebilirizin peşinde olan biri olarak kıymetli yönetim kurulumum desteğiyle 9 Ocak 2022 de yapacağımız Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler esnaf  odamızın olağan genel kurulunda Allah’ın izni ile adayım. Buradan yönetim kurulu üyelerime ve esnaflarımıza destekleri için şimdiden teşekkür ediyorum.

Anlayışımız bugüne kadar başkan yönetim ve çalışanlarımız olarak üyelerine değer veren, her zaman yanında olan, gerek kamuda gerekse diğer kurumlarda ve devlet büyüklerimizin yanında haklarını savunan, koruyan destek isteyen bir anlayışı prensip edinip çalışmalarımızı yürüttük. Odamıza gerek gelerek gerekse diğer iletişim araçları ile ulaşan esnaflarımızın hangi il ve ilçede olursa olsun işlemlerini ve isteklerini yerine getirdik. Esnaflarımızın zor ve mutlu günlerinde yanlarında olmaya çalıştık. Her zaman 24 saat anlayışı ile Esnaflarımızın tüm işlerinde yerine göre abi yerine göre kardeş bazen de arkadaş olarak bir çaba ve gayretle elimden geleni yapmaya çalıştım. Burası gönül kapısı, biz hiçbir beklenti gözetmeden yönetimim ve şahsım sevgi ile aşk ile hizmet için ne gerekiyorsa yapmaya çalıştık. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak üyelerimizin güveninize layık olmak için yaşantımızdan işimizden taviz verdik.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada alnımızın akıyla hizmet etmek için güne Bismillah ile kepenk açan, Allah için Allah’ın adı ve izni ile işe başlayan helal kazanan, harama meyletmeyen ve ülke ekonomisin temel direği esnaflarımıza bundan sonrada aynı anlayışla hizmet ve elimizden geldiği gücümüz yettiği kadar her zaman çözüm odaklı çalışmak için esnafımıza hizmet etmeye talibiz”dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz