Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ilimizi liglerde temsil eden kulüpleri ziyaretlerini Sungurlu Belediyespor ile sürdürdü.

Çorum’u Erkekler Voleybol 2. liginde temsil eden Sungurlu Belediyespor’un Çorum Belediyesi ile oynanan kritik maç öncesi antrenmanını ASKF yönetimi ziyaret etti. Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda gerçekleşen antrenmanı ASKF Başkanı Sefer Kurtaran ve yönetim kurulu üyeleri Ahmet Aylar ve Halil Öztürk ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Ziyarete Sungurlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş, Sungurlu Belediyespor Yöneticisi Emin Şentürk ve Futbol Şube Sorumlusu Şevket Çağlayan da katıldılar. Başkan Sefer Kurtaran, Çorum’u temsil eden tüm takımların şehrin tanıtımı ve ilimizde o branşın gelişimi için önemli bir görev üstlendiklerini belirterek ‘Bu kapsamda bizlerde ASKF olarak tüm temsilcilermizi ziyaret ediyoruz. Tüm temsilcilerimiz gibi Sungurlu Belediyespor’a da zorlu lig mücadelesinde başarılar diliyoruz. Sezonun kazasız belasız sakatlıksız geçmesini temenni ediyoruz’ dedi.

Sungurlu Belediyespor Voleybol Baş antrenörü Mustafa Özdemir’de ziyaretlerinden ASKF Yönetimine teşekkür etti her zaman olduğu gibi bu yılda Çorum’u ligde en güzel şekilde temsil etmenin çabası içinde olacaklarını söyledi.

Sponsor
MuhabirTuncay ÇATAL
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikTEMSİLCİMİZ LİGE MAĞLUBİYETLE BAŞLADI
Sonraki İçerikKAYMAKAM GÖRMÜŞ KÖYLERDE YAPILAN ÇALIŞMALARI AÇIKLADI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz