Tertip Kurulu’nun yaptığı toplantıda 1. Amatör Küme maçlarının oynanacağı sahaların son durumu ele alındı.Yapılan inceleme sonunda maçların oynanacağı sahalardan merkez 1 nolu sentetik, Mecitözü, Bayat ve İskilip sahalarında zeminin karla kaplı olması ve futbol oynamaya elverişli olmaması nedeni ile 1. Amatör Küme maçları ileri bir tarihe ertelendi.

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta başlaması gereken 1. Amatör Küme maçları bir hafta kaydırılmıştı. Bu erteleme ile ligde heyecan ikinci hafta maçları ile şartlar izin vermesi halinde önümüzdeki hafta sonunda başlayacak.

U 16 Maçları Mimar Sinan’a alındı

Öte yandan bugün 1 nolu sentetik saha ve İskilip ilçe sahasında oynanması gereken U 16 ligi maçlarının tamamı Mimar Sinan sahasına alındı. Mimar Sinan sahasının futbol oynamaya elverişli olması nedeni ile dört maçtan biri bugün üçü ise yarın Mimar Sinan sahasında oynanacak.

Buna göre bugün saat 14’de HE Kültürspor ile Gençlerbirliği takımları karşılaşacak. Yarın ise aynı sahada saat 11’de Alaca Belediyespor- 1907 Gençlikspor, 13’de Mimar Sinan Gençlik- Hattuşa Gençlik ve 15’de Eti Lisesi Gençlik- İskilipgücüspor maçları oynanacak.

Hakemler açıklandı

U 16 Liginde bugün ve yarın oynanacak maçları yönetecek hakemler açıklandı. Haftanın maçları ve yönetecek hakemler şöyle: HE Kültürspor- Gençlerbirliği: Mehmet Zeki Sevim, Buse Uluçam, Yunus Alver. Mimar Sinan Gençlik- Hattuşa Gençlik: Serhat Doğan, Osman Barış Güllü, Abdullah Enes Gökhan. Eti Lisesi Gençlik- İskilipgücüspor: İsmail Sırma, Ömer Öksüz, Mertcan Öğreten. Alaca Belediyespor- 1907 Gençlikspor: Ertuğrul Ramazan Boyraz, Fırat Eren Dibek, Ferhat Türkmen.

Sponsor
MuhabirTuncay ÇATAL
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikUNVAN GİTTİ ! İŞTE SUNGURLU’NUN YENİ NÜFUSU
Sonraki İçerikMÜDÜRLER KURULU 2. DÖNEM TOPLANTISI YAPILDI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz