Sungurlu Son Haberler

 • IŞIKTA BEKLEYEN ARACI 15 METRE SÜRÜKLEDİ: 2 YARALI
  Sungurlu’da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • SUNGUROĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ FARKINDALIKLARINI ARTIRIYOR
  Sungurluoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilim Teknolojileri öğretmeni Gülfidan Kurt liderliğinde öğrenciler; Zeynep Dağhan, Rumeysa Buğdaylı, Gonca Özkurt, Sudenur Yaralı ve Batuhan Birgin proje ortağı olarak etkin bir şekilde projede yer almışlardır.
 • Adalet, kişiye layık olanı vermektir
  Sâdi Şirâzî’den anlatılan bir hikâye vardır: “Bir kimsenin evinin tavanında eşek arıları yuva yapmışlardı. Ev sahibi bunun neticesinden korkarak, bunların yuvalarını dağıtmak istedi. Karısı razı olmadı: “ Zavallı hayvancıklardan ne istiyorsun? Yuvalarını dağıtma” dedi. Bir gün adam işine gitti. Arılar kadının üzerine hücum ile onu soktular. Kadın dört tarafa koşuyor, sokaklara fırlıyor, ölüyorum diye feryat ediyordu.
 • ASIRLIK BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ DEVAM ETTİRİLDİ…
  Sungurlu’da 100 yılı aşkın süredir devam eden toplu bayramlaşma geleneği bu yıl da sürdürüldü. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen dini bayramlarda toplu bayramlaşma geleneği Mahmut Atalay Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.
 • BELEDİYEDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI YAPILDI
  Sungurlu Belediyesinde Ramazan Bayramı bayramlaşma programı yapıldı.
 • Bu Bayramda Miniklerin Şekerleri Başkan Amcalarından
  Sungurlulu çocuklar bayram şekerlerini Sungurlu Belediyesi’nin üzeri şeker dolu bilboardlardan aldı. Çocuklara şeker ikram etmenin ilginç bir yolunu bularak hazırlanan üzeri şeker dolu reklam panolarından çocuklara şeker ikram eden Sungurlu Belediyesi çocukların çok sevdiği bu uygulama ile Ramazan Bayramı arifesinde yine çocukları çok sevindirdi.