Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya geldi. Kırankışla Barajı Şantiye alanını ziyaret eden Kaya,”Çalışmalar hızla devam ediyor. Tamamlandığında 31.720 dekar araziyi su ile buluşturacağız. Sungurlu’da sulanabilir ne kadar arazi varsa hepsini sulayacağız” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Kaya Sungurlu ziyareti kapsamında Sungurlu Kaymakamlığını ziyaret etti. Milletvekili Kaya makam odasında Kaymakam Fatih Görmüş ile bir süre görüştü.

OSB’DE İNCELEMELERDE BULUNDU


Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi’ni (OSB) ziyaret ederek fabrikaları gezdi.
Milletvekili Kaya, Sungurlu İlçe Kaymakamı Fatih Görmüş, İl Başkan Yardımcıları Emre Turan, Mustafa Alagöz, İlçe Başkanı Metin Özsarı, Ticaret Odası Başkanı Behiç Akkaş, Önceki Dönem İlçe Başkanı Muammer Çuhacı, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ve Teşkilat ile birlikte Sungurlu OSB’deki Larton Kağıt ve Karton Fabrikası sahipleri Zeki ve Levent Öztekin’i ve Atik Otomotiv Fabrikası sahipleri Bünyamin ve Fikret Atik, Geri Dönüşüm Yenilenebilir Enerji fabrikasını ziyaret edip, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

ORTAKIŞLA BARAJINI İNCELEDİ


Sabah saatlerinde Sungurlu’ya gelen Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Ortakışla Barajı şantiye alanında incelemelerde bulundu.
Milletvekili Kaya, “Sungurlu Ortakışla Barajı hızla devam ediyor. Tamamlandığında 1.700 dekar araziyi su ile buluşturacağız” ifadelerini kullandı.

DİĞ BARAJINDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR


Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Diğ Barajı şantiye alanında incelemelerde bulundu.
Ortakışla Baraj İnşaatı, Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi ve sonrasında Kaymakam Görmüş’ü makamında ziyaret eden Milletvekili Kaya, beraberindeki heyet ile birlikte Diğ Barajı şantiye alanında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.
Milletvekili Kaya, “Diğ Barajı Şantiye alanımızı ziyaret ettik, çalışmalar hızla devam ediyor. Tamamlandığında 1.450 dekar araziyi su ile buluşturacağız” dedi.

“SUNGURLU’DA SULANABİLİR NE KADAR ARAZİ VARSA HEPSİNİ SULAYACAĞIZ “


Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Kırankışla Barajı şantiye alanında incelemelerde bulundu.
Milletvekili Kaya, “Sungurlu Kırankışla Barajı Şantiye alanımızı ziyaret ettik, çalışmalar hızla devam ediyor. Tamamlandığında 31.720 dekar araziyi su ile buluşturacağız. Sungurlu’da sulanabilir ne kadar arazi varsa hepsini sulayacağız” ifadelerini kullandı.

SGK HİZMET BİNASINI İNCELEDİ


Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Bahçelievler Mahallesi’ne yapılan yeni SGK Hizmet binasında incelemelerde bulundu.

VATANDAŞLAR KAYA’DAN TOKİ İSTEDİ


Ak Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya Sungurlu ziyaretleri kapsamında esnafları ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında esnaf ve vatandaşlar ile sohbet eden Kaya onların sorunlarını dinledi. Sungurlu Devlet Hastanesi’nde doktor olmayışından şikayet eden vatandaşlar ayrıca ev fiyatlarının Ankara ile yarışa girdiğini ve her geçen gün katlandığını, buna dayalı olarak ta kiraların aşırı yüksek olmasından dolayı Milletvekili Kaya’dan TOKİ yapılmasını istedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz