Geçen hafta Hacettepe Mahallesi tuz gediği mevkiinde oturan mahalle sakinleri Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce’yi arayarak Hacettepe camii yanında bulunan parka çay içmeye davet etti.

Mahalleli hanımların davetine icabet eden Sarıyüce, hanımların misafirperverliği ile karşılandı. Mahalleli hanımlar Sarıyüce’den parklarına bank isteyerek talepte bulundular. Daha önce kamelyaların olduğunu ancak bazı kendini bilmezlerin kırdığını ve yaktığını belirttiler. Pandemi nedeniyle evlerinde çok bunaldıklarının altını çizen mahalleli hanımlar” Bu park bizim için çok önemli. Evlerimizden hava almak adına gelip oturduğumuz bir yer . Ancak çoğumuz yaşlıyız ve yere oturamıyoruz. Başkanımız inşallah bizleri kırmaz ve parkımıza bank gönderebilir.” diye isteklerini söylediler.

Sarıyüce’nin mahalleli hanımların talebini Başkan Abdulkadir Şahiner’e iletmesi üzerine, Başkan Şahiner, taleplerinin yerine getirilmesi talimatını verdi. Bu sabah itibarıyla parklarında bankları gören hanımlar, kendilerini kırmayıp en kısa sürede isteklerini yerine getiren Başkan Şahiner’e teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz