Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adayı Mutlu Kadir Güvenoğlu, dün akşam canlı yayında projelerini açıkladı.

Sungurlu Televizyonu’nda yayınlanan Öz’ün Sözü programında Gazeteci Orhan Özhazinedarın’ın sorularını yanıtlayan Başkan Adayı Mutlu Kadir Güvenoğlu, seçilmesi halinde yapacakları projeleri hakkında bilgi verdi.

Her üyemizin sorunları ile birebir ilgileneceğiz diyen Güvenoğlu, “Odamız adına bir internet sitesi WEB sayfası oluşturarak üyelerimizin bizleri şeffaf olarak takip etmelerine olanak sağlayacağız. Bankalarla görüşüp üyelerimizin kullanımına sunulmak üzere uygun kredi anlaşması yapacağız. Üyelerimizin yaşayacağı olumsuz durumlarda hukuk danışmanlığı yapacak bir avukat veya hukuk danışmalığı ile anlaşma yaparak üyelerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Odamıza kayıtlı olan çeşitli meslek dalında üyelerimizle periyodik aralıklarda bir araya gelip istişarelerde bulunacağız diyen Güvenoğlu, “Sanayi sitemizin güvenliği için güvenli giriş çıkış kapıları oluşturmak için her türlü girişimler yapıp ilgili makamlarla görüşeceğiz. Oda üyelerimize kültür gezileri yanı sıra iş alanlarında faydalı olacak fuar ziyaretleri yaptıracağız. Sanayi esnafımızın banka işlemleri için işini bırakıp bankaya gelip zaman kaybı ve iş kaybı yaşanmaktadır Bankalarla konuşup sanayi sitemize ortak ATM konulmasını sağlayacağız” diye konuştu.

Seçilmemiz halinde kurumumuzu Resmi kurumlarda Sivil toplum örgütlerinde en güzel şekilde temsil edeceğiz diyen Güvenoğlu, “Sanayi sitemizde bulunan Milli Eğitime ait olan Çıraklık Eğitim merkezi Kooperatife ait binamızda hizmet vermektedir. Çıraklarımız daha iyi bir eğitim alabilmesi için Tam bir okul haline dönüştürülmesi için mal Müdürlüğü tarafından Okul yeri olarak tahsis edilen hazine Arazisine Okul yapılması gerekli girişimleri yapacağız. Bu konuda İlçemizin ve Sanayimizin gelişmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Sungurlu Sevdalısı Milli Savunma Bakan Yardımcımız Büyüğümüz Sayın Muhsin DERE Beyefendiden destek isteyeceğiz. Bunun yanı sıra İlçemizde bulunan Anadolu Teknik Lisesi eski adıyla Endüstri Meslek Lisesi yani sanat Okulumuz ile Odamız sürekli irtibat halinde olup fikir alışverişinde bulunulacaktır” dedi.

Bu bir seçimdir bizim amacımız üyelerimize daha iyi hizmet etme gayretidir diyen Güvenoğlu, “Biz hiçbir aday hakkında kötü konuşmuyoruz ve konuşmayacağız. Çünkü bu seçimin kaybedeni olmayacaktır. Her halükarda üyelerimiz kazanacaktır. Biz bu zaman kadar görev yapan başkanlarımız ve yönetimin yapmaya çalıştığı hizmetlere teşekkür etmesini de biliriz ve teşekkür ediyoruz. Bizim iddiamız, biz mevcut yönetimden daha iyi yapacağımızı iddia ediyoruz. Biz planlı ve programlı çalışma yapacağımızı söylüyoruz. Biz gönül almaya gönüller kazanmaya talibiz. Biz birlikten yanayız Hacı Bektaşi Veli’nin Bir sözü varya; ‘Bir Olalım İri Olalım Diri Olalım’ biz bu söze talibiz.

Bize inanan yanımızda olan destek veren herkese teşekkürlerimizi sunarız. Bizler Üyelerimizin sesi olabilmek birlikte yönetebilmek adına çıktığımız bu yolda elimizden geldiğince görevimizi layıkıyla yapmaya çalışacağımızı belirtir. 1 Ocak’ta yapılacak Seçimlerin üyelerimize ilçemize hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan Temenni ederken 2022 yılının üyelerimize ve tüm insanlığa yeni umutlar getirmesini dilerken saygılarımı sunarım” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz