Alaca Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı  Hüseyin Tağıl, “Yıllardır süre gelen, her sene ölümle sonuçlanan Sungurlu ve Delice güzergahında ki kazalara hiçbir çözüm ne bulunuldu nede bir şeyler yapıldı” dedi.

Tağıl, “Delice’den ve Ballışehy’den gelirken 40 ile 50 km düşüyoruz. Çünkü EDS var sürat yapamıyorsun, sürücüler Sungurlu’ya geldimi hızını artırıyor. Arkadaş yeter artık Sungurlu hep sahipsizdi şimdide sahipsiz.  Seçimlerden önce herkes memleket Sungurlu diyordu. Vatandaş ölüyor umurunuzda değil mi? Biran önce çözüm bulunulmalı. Tüm siyasi temsilcilere sesleniyorum, sesinizi çıkartın artık. Bırakın kavgayı bir şeyler yapılacaksa Sungurlu için yapılıyor. Delice gibi  Sungurlu’ya da yapılsın aynı sistem geliri de SMA  Hastalarına ve şehit ailelerine bağışlansın.

Alaca Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı  Hüseyin Tağıl, güzel bir öneri de bulundu. Sungurlu’ya EDS sisteminin yapılmasını isteyen Tağıl, gelirinin de SMA hastalarına ve Şehit Ailelerine bağışlanması teklifinde bulundu.

Dava İYİ Parti, CHP,  BBP ve Ak parti davası değil. Gelin Sungurlu için bir olalım.  Elektronik Denetleme Sistemini Sungurluya yaptıralım” diye açıklama da bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz